O MNIE

Joanna Głowacka Psycholog

Joanna Głowacka

Psycholog, Terapeuta Poznawczo-Behawioralny

Trener Zastępowania Agresji ART

linkedin icon

facebook icon

Jestem psychologiem i psychoterapeutą pracującym w nurcie poznawczo-behawioralnym.

Silna potrzeba pomagania pchała mnie do angażowania się w sprawy społeczne i uczestniczenie w wolontariatach na długo przed podjęciem studiów psychologicznych.

Wyróżniam się cechami, które na co dzień pomagają mi w pracy psychologa. Cierpliwość, ciekawość ludzi oraz wrażliwość, połączona z umiejętnościami analitycznego myślenia ułatwiają mi patrzenie na zachowania ludzi z różnych perspektyw, a w razie potrzeby weryfikowanie wcześniejszych spostrzeżeń.
Empatia oraz umiejętność słuchania pomagają mi zagłębiać się w problemy innych ludzi, rozumieć to, co się z nimi dzieje oraz przyjąć ich perspektywę.

Psychologia i psychoterapia to nie tylko praca ale też pasja. To powoduje, że na bieżąco poszerzam swoją wiedzę w tym zakresie oraz uczestniczę w wielu kursach i szkoleniach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Wcześniej przez wiele lat pracowałam w biznesie, w dużej międzynarodowej organizacji.

Odbywałam staże kliniczne w:

? Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia (Szpital Tworkowski) na Oddziale Dziennym,
? Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Ciechanowie na Oddziale Psychiatrycznym,
? Na Oddziale Dziennym Psychiatryczny dla Dzieci w Warszawa przy ul. Barskiej,
? II Klinice Psychiatrycznej WUM w Warszawie,
? Akademickim Centrum Psychoterapii SWPS w programie: ?Ułatwiamy życie z nadpobudliwością?.

Mam doświadczenie w pracy z osobami cierpiącymi na depresję oraz zaburzenia: osobowości, lękowe, odżywiania i urojeniowe.Sitemap